O nás


Naše společnost působí na trhu s účetnictvím již více než 15 let. Naši klienti jsou převážně z okresu Kladno a hlavního města Prahy. Zpracováváme účetnictví pro výrobní podniky, poskytovatele služeb, neziskové organizace i drobné živnostníky, ryze české společnosti i ty se zahraniční kapitálovou účastí.

Práce můžeme zajistit buď přímo u Vás, nebo ve vlastní kanceláři v sídle společnosti v Kladně, náměstí 17. listopadu 1611. K vedení účetnictví používáme buď vlastní software nebo programové vybavení klienta. Kromě finančního účetnictví nabízíme i kompletní zpracování mzdové agendy a další práce dle požadavků našich klientů.

Význam spolupráce malých a středních společností s naší firmou spočívá hlavně v úspoře nákladů na finanční a mzdové účetnictví a uvolnění kapacit managementu pro jiné oblasti činnosti. Není třeba zaměstnávat účetní, zajistit zastupitelnost ani další vzdělávání v oblasti neustále se měnících předpisů a norem. Stačí jen uzavřít smlouvu s námi, domluvit systém spolupráce, nastavit svoje potřeby a požadavky a všechno ostatní zajistí naše společnost.

Věříme, že můžeme pro Vaši společnost být opravdovým přínosem a zajistit Vám spolehlivé řešení v oblasti účetnictví. Pro další informace nás tedy neváhejte kontaktovat.

Náš tým

Bc. Lenka Mišková

jednatel, hlavní účetní
tel: 734 820 617
email: lenkakoziskova@katevoservis.cz

Renata Řezáčová

účetní
tel: 734 279 500
email: renatarezacova@katevoservis.cz

Eliška Kožíšková

externí spolupráce